BUDYNEK

Wprowadzanie Historii w Przyszłość

Przeszłość

Stradonia została wybudowana na przełomie szesnastego i siedemnastego wieku i blisko dwa wieki później została częściowo zniszczona. Budynek został odbudowany w osiemnastym wieku. Przez pewien czas pełnił funkcję browaru, by później stać się domem dla wielu mieszkańców. Stradonia była współdzielona przez wiele osób, którzy byli do niej przywiązani.

Jednak kiedy kupiliśmy budynek, był pozbawiony swojego uroku. Wyjątkowa przeszłość została zapomniana, a lata zaniedbań wiązały się z koniecznością wielu napraw. Postanowiliśmy, że przywrócimy budynkowi jego pierwotny czar. Odrestaurowaliśmy, odświeżyliśmy i unowocześniliśmy Stradonię. Teraz nie tylko jest świadectwem swojej przeszłości, ale i spełnia standardy nowoczesności.

 

Dzisiaj

Stradonia oferuje swoim gościom 24. doskonale zaprojektowane apartamenty. Zachowaliśmy idealny balans, aby zapewnić Wasz satysfakcjonujący pobyt. Odwiedź nasz lounge room by zaplanować wycieczkę, dostać rekomendację, czy po prostu poczytać książkę. Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy bez względu na porę. Nasz concierge będzie Twoim pierwszym wyborem w przypadku jakichkolwiek problemów czy zmartwień. Poczuj się komfortowo.

 

Przyszłość

Współczesne życie wymaga nowoczesnych metod.
Jesteśmy dumni z naszym energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań, które wprowadziliśmy w Stradonii. Aby Wasz pobyt był jeszcze bardziej komfortowy, zapewniliśmy również najwyższe standardy bezpieczeństwa. Stradonia oferuje

2023 © Stradonia Serviced Apartments
design | terenprywatny
realizacja | Agencja Interaktywna Y0

skontaktuj się z nami

imię i nazwisko (wymagane)
e-mail (wymagane)
temat
treść wiadomości