Wyposażenie wszystkich studio i apartamentów

Apartamenty dla pary

Przeżyj niezapomniane chwile z najbliższą Ci osobą w apartamencie, który pomoże Ci podkreślić wyjątkowy czas spędzony razem. Gustowne wnętrza oraz stylowe wykończenie pozwolą Ci cieszyć się spokojnym wypoczynkiem.

Apartamenty z widokiem

Zwiedzanie Krakowa może rozpocząć się od początku pobytu w Stradonii. Widok na Wawel, ogród i klasztor Bernardynów, czy zabytkowa ulica Stradomska, to tylko niepełna część tego, co czeka na Ciebie w otoczeniu Stradonii. Podróż po Krakowie nigdy się nie kończy.

Apartamenty zabytkowe

Historia wypisana na ścianach zabytkowego budynku. Od XIX wiecznych polichromii do historii budynku, który był browarem, kamienicą kupiecką, a teraz mieszczą się w nim nasze Apartamenty

Apartament rodzinne i dla grupy

Miejsce, w którym wypoczywasz z najbliższymi, powinno zapewnić Ci wszystkie wygody, abyście mogli w pełni cieszyć się ze wspólnie spędzonego czasu. Zapewnimy Ci łóżeczka dla dzieci w cenie apartamentu, ale też wszystko co niezbędne. Poczujcie się jak w domu i korzystajcie z wypoczynku. Tym razem naprawdę.

Apartamenty dla biznesu

Klient biznesowy to klient wymagający. Dlatego też przygotowaliśmy szereg udogodnień, które sprawiąją, że apartamenty Stradonii są również idealną przestrzenią do pracy – od biurowych urządzeń, po wyposażoną salę konferencyjną.

Apartamenty klasyczne

Jeśli cenisz sobie dobry standard oraz funkcjonalność, to klasyczne studio jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Przestronne wnętrze, użyteczne rozwiązania oraz prosty wystrój zapewnią Ci pełen komfort.

Apartament dla os. niepełnosprawnej

Nasze apartamenty są w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych. Zostały w nich zamontowane specjalne uchwyty, zaś przestronne pomieszczenia umożliwiają bezproblemowe poruszanie się po apartamentach.

2017 © Stradonia Serviced Apartments
design | terenprywatny
realizacja | Agencja Interaktywna Y0

skontaktuj się z nami

imię i nazwisko (wymagane)
e-mail (wymagane)
temat
treść wiadomości