Promocje & pakiety

78

✅ HOME OFFICE w Stradonii

Nie masz odpowiednich warunków do pracy w domu? Chciałbyś zmienić otoczenie? Wynajmij Apartament w centrum Krakowa na 10 godzin (8:00-18:00) i podnieś swoją efektywność! Eleganckie Apartamenty w Stradonii dysponują między innymi biurkiem, w pełni wyposażoną kuchnią, szybkim Wi-Fi oraz TV. Dodatkowo oferujemy: wodę mineralną, kawę, herbatę, dostęp do drukarki, dostęp do przestrzeni coworkingowej w lounge […]
2

Wiosenna OFERTA

Wszystkie rezerwacje z tej promocji otrzymują automatycznie 15% zniżki! Dodatkowo, w zależności od dostępności, możliwy jest darmowy upgrade do wyższej kategorii apartamentu (przykładowo Apartament typu studio zostanie przeniesiony do Apartamentu z jedną sypialnią)! Oferta obowiązuje także na rezerwacje z wliczonym śniadaniem. Gwarantujemy najlepszą cenę na naszej stronie!
8

ZOSTAŃ 4 DOBY, ZAPŁAĆ ZA 3!

Super promocja! Jeśli zostaniesz z nami minimum 4 doby, 1 nocujesz gratis! W Krakowie nigdy nie będziesz się nudził. Zapytaj naszą Recepcję o rekomendowane miejsca. Nasi Goście mogą także korzystać ze stradoniowych rowerów, które pozwolą na niezależne i bezpieczne zwiedzanie miasta ! Sprawdź dostępność terminu!
2021 © Stradonia Serviced Apartments
design | terenprywatny
realizacja | Agencja Interaktywna Y0

skontaktuj się z nami

imię i nazwisko (wymagane)
e-mail (wymagane)
temat
treść wiadomości