Usługi dodatkowe

58

WYNAJEM ROWERÓW

Chcielibyście pozwiedzać miasto a przy okazji zaznać trochę więcej ruchu? Kraków jest niezwykle przyjaznym miejscem dla rowerzystów! Liczne alejki i trasy rowerowe zapewniają sprawne poruszanie się pomiędzy wybranymi punktami. Zadbaliśmy o to by w naszym obiekcie można było wypożyczyć rowery (o których aspekty higieniczne możemy sami się zatroszczyć). Do kosza rowerowego warto zapakować zestaw piknikowy i wybrać […]
parking-2

PARKING

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 8 miejsc parkingowych 200 m od obiektu naprzeciwko Królewskiego Zamku na Wawelu. Koszt dobowy wynosi 70 PLN i jest możliwość otrzymania faktury za parking bezpośrednio na Recepcji.
strona-5

BEZPŁATNY PAKIET RODZINNY

Podróżujecie z dziećmi? My też. Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy bezpłatny pakiet, z którego skorzystać mogą rodziny rezerwujące apartament 1,2 lub 3 pokojowy. Na pakiet składają się: specjalny klucz, list powitalny oraz zabawki, duuużo zabawek. Wystarczy napisać do nas, że chcielibyście, żeby taka niespodzianka czekała na Was. Nie możemy się doczekać!
15

ŚNIADANIE W APARTAMENCIE

Wybierz jeden z 7 zestawów śniadań*. Lokalne i najświeższe produkty. Dostawa śniadania pod drzwi apartamentu 8:00-12:00 a.m. Napisz maila lub zarezerwuj ofertę ze śniadaniem wliczonym w cenę. *W związku z aktualną sytuacją (do odwołania), nasz dostawca oferuje 4 zestawy: Polskie, Łosoś, Słodkie oraz Wegetariańskie. POLSKIE – szynka (2 rodzaje), pasztet pieczony, ser żółty, ser pleśniowy, […]
21

SALA KONFERENCYJNA W SERCU KRAKOWA

Prestiżowa lokalizacja u stop Wawelu w 500 letniej, zabytkowej kamienicy wyremontowanej w najwyższym standardzie. W promieniu kilkuset metrów znajdują się dziesiątki restauracji oraz najważniejsze zabytki. Na ulicę Stradomską można szybko i łatwo dojechać z każdego punktu miasta. Oferujemy możliwość rezerwacji parkingu.
wieliczka-1

KOPALNIA SOLI W WIELICZCE WYCIECZKA

Znajduje się na liście dziedzictwa UNESCO, jest jedynym miejscem na świecie, w którym górnictwo funkcjonowało nieprzerwanie od średniowiecza. Wspaniałe kaplice wydrążone w soli, podziemne jeziora solankowe i drewniane konstrukcje sprawiają, że wizyta tutaj jest niezapomnianym przeżyciem.
auschwitz

ZWIEDZANIE MUZEUM AUSCHWITZ – BIRKENAU

Auschwitz jest znanym na całym świecie symbolem Holocaustu. Był to największy, niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady podczas II Wojny Światowej. Miejsce pamięci.
2023 © Stradonia Serviced Apartments
design | terenprywatny
realizacja | Agencja Interaktywna Y0

skontaktuj się z nami

imię i nazwisko (wymagane)
e-mail (wymagane)
temat
treść wiadomości