Usługi dodatkowe

family-friendly-apartments-1

BEZPŁATNY PAKIET RODZINNY

Podróżujecie z dziećmi? My też. Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy bezpłatny pakiet, z którego skorzystać mogą rodziny rezerwujące apartament 1,2 lub 3 pokojowy. Na pakiet składają się: specjalny klucz, list powitalny oraz zabawki, duuużo zabawek. Wystarczy napisać do nas, że chcielibyście, żeby taka niespodzianka czekała na Was. Nie możemy się doczekać!
1polskie

ŚNIADANIE W APARTAMENCIE

Wybierz jeden z 7 zestawów śniadań. Lokalne i najświeższe produkty. Dostawa śniadania pod drzwi apartamentu 7:00-10:00 a.m. Napisz maila lub zarezerwuj ofertę ze śniadaniem wliczonym w cenę.
dsc_2219

SALA KONFERENCYJNA W SERCU KRAKOWA

Prestiżowa lokalizacja u stop Wawelu w 500 letniej, zabytkowej kamienicy wyremontowanej w najwyższym standardzie. W promieniu kilkuset metrów znajdują się dziesiątki restauracji oraz najważniejsze zabytki. Na ulicę Stradomską można szybko i łatwo dojechać z każdego punktu miasta. Oferujemy możliwość rezerwacji parkingu.
22

KOPALNIA SOLI W WIELICZCE WYCIECZKA

Znajduje się na liście dziedzictwa UNESCO, jest jedynym miejscem na świecie, w którym górnictwo funkcjonowało nieprzerwanie od średniowiecza. Wspaniałe kaplice wydrążone w soli, podziemne jeziora solankowe i drewniane konstrukcje sprawiają, że wizyta tutaj jest niezapomnianym przeżyciem.
20

ZWIEDZANIE MUZEUM AUSCHWITZ – BIRKENAU

Auschwitz jest znanym na całym świecie symbolem Holocaustu. Był to największy, niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady podczas II Wojny Światowej. Miejsce pamięci.
img_5260_small

PRAWDZIWA CHOINKA W KAŻDYM APARTAMENCIE

Każdego roku w dniach 30 listopada do 23 stycznia w każdym apartamencie będzie na Was czekała prawdziwa choinka. Poczuj atmosferę świąt Bożego Narodzenia
2019 © Stradonia Serviced Apartments
design | terenprywatny
realizacja | Agencja Interaktywna Y0

skontaktuj się z nami

imię i nazwisko (wymagane)
e-mail (wymagane)
temat
treść wiadomości

REZERWUJ ONLINE