Nie udało Ci się znaleźć apartamentu w Stradonii?
Zobacz ofertę AppleTree by Ashville Places – w centrum Krakowa.
AppleTreeby Ashville Apartments

DLA BIZNESU

Stradonia to doskonałe miejsce dla pobytów biznesowych. Zrobimy wszystko, aby zapewnić Wam najwyższy komfort pracy.

WYNAJEM >6 DNI

Nie przesadzamy, kiedy mówimy, że w Stradonii możecie poczuć się jak w domu. Przekonajcie się sami, co jeszcze możemy dla Was zrobić.

Opinie na Booking.com 9.7/10

osoba
Elizabeth
Wielka Brytania

„Pomocny i przyjazny personel w recepcji. Pokochaliśmy wygodne łóżka, łazienki i miejsce do relaksu. Dziękujemy za zapewnienie darmowego zapasu wody i kawy w apartamencie. Bardzo łatwa droga z apartamentu do zamku Wawel i Starego Miasta.”

osoba
Francis
Wielka Brytania

„Znakomita lokalizacja i dbająca o Ciebie recepcja. Doskonała jakość w stosunku do pieniędzy. Zdecydowanie do polecenia.”

osoba
Rda
Luksemburg

„Personel był bardzo pomocny, apartament był nowy i nowoczesny ze wszystkim, czego potrzebowaliśmy. Chcieliśmy się tam wprowadzić na stale. Łóżko było bardzo wygodne. Lokalizacja jest na wprost zamku Wawel, co sprawia, że znajduje się pomiędzy Starym Miastem i Kazimierzem. Chodziliśmy tam i zajmowało nam to około 10 min. Zapewniona jest nawet kawa, herbata, mleko, cukier i woda. W pobliżu jest dużo lokali z jedzeniem, piekarni i restauracji. Moją ulubioną było Moomoo w Starym Mieście – świetne steki. Skorzystaliśmy również z usług tranferowych z lotniska, co było bardzo korzystne, niewiele droższe od taxi.”

Zobacz opinie o nas bezpośrednio na stronie: booking.com

2024 © Stradonia Serviced Apartments
design | terenprywatny
realizacja | Agencja Interaktywna Y0

skontaktuj się z nami

imię i nazwisko (wymagane)
e-mail (wymagane)
temat
treść wiadomości